>

>

Creating your ultimate sales arena

READ MORE
Er du vår nye kollega? Vi søker dyktig salgssjef og prosjektleder til vårt kontor i Oslo. Interessert? Klikk her.

Inspirations

for your sales arena

Insights

Our Process

About Us

Norcospectra AS

Visiting address Hamar: CC Stadion, 4.etg – Vangsveien 62 – N-2317 Hamar
Visiting address Oslo: Hovfaret 4 – N-0275 Oslo
Mailing addresss: CC Stadion – Vangsveien 62 – N-2317 Hamar
Warehouse Ottestad: Jemliveien 53 – N-2312 Ottestad
Phone switchboard: +47 62 54 04 44

Kurt Erik Frøysa
Managing Director
M +47 95 14 56 69
Mail: kurt@norcospectra.no


Marit Svenskerud
Key Account Manager
M +47 90 73 30 31
Mail: marit@norcospectra.no

Michael Joachim Allworthy
Sales Manager
M  +47 95 05 16 03
Mail: joachim@norcospectra.no


Emilie Tollefsrud Karlsen
Key Account Manager
M +47 41 04 85 19
Mail: emilie@norcospectra.no

Anette Skeie
Head of Design
M +47 41 80 64 08
Mail: anette@norcospectra.no

Heidi Beate Berntsen
Economy
M +47 97 07 38 92
Mail: heidi@norcospectra.no

Frode Steen
Project Manager
M +47 95 45 25 94
Mail: frodes@norcospectra.no


Nina J. D. Struksnes
Project Manager
M +47 91 88 44 99
Mail: nina@norcospectra.no


Arild Skurdal
Project Manager
M +47 93 04 29 33
Mail: arild@norcospectra.no


Steinar Lyse
Project Manager
M +47 92 68 99 95
Mail: steinar@norcospectra.no


Ingvar Magne Sylte
Project Manager
M +47 90 15 54 66
Mail: ims@norcospectra.no


Jan Erik Selberg
Project Manager
M  +47 91 35 00 33
Mail: janerik@norcospectra.no

Evelyn Fimreite
Project Manager
M +47 48 03 14 06
Mail: evelyn@norcospectra.no


Kjetil Hansen
Project Manager Construction
M +47 90 53 29 24
Mail: kjetil@norcospectra.no